About us

O NAS

Branża budowlana od lat jest naszą rodzinną tradycją, usługi glazurnicze to nasza priorytetowa działalność. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości.

W naszej pracy, duży nacisk kładziemy przede wszystkim na jakość wykonywanych usług oraz stały kontakt z klientem, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie jakim darzą nas klienci (patrz: Realizacje).

Na naszej liście wykonanych zleceń znajdą Państwo projekty o zróżnicowanym stopniu trudności, zaczynając od tych prostych, po projekty wykonywane pod okiem architekta wnętrz. Zlecając nam wykończenie swojego mieszkania, macie Państwo pewność wykonania prac w sposób solidny i rzetelny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, chętnie służymy pomocą w doborze wszystkich niezbędnych materiałów i rozwiązań projektowych, optymalnych pod kątem ceny i oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy

Zespół twoja-łazienka.com

10

lat doświadczenia

115

zadowolonych klientów

120

zrealizowanych zleceń

Nasz sprzęt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umiejętności to podstawa realizacji każdego projektu, ale odpowiedni i profesjonalny sprzęt pomoże w uzyskaniu satysfakcjonującego efektu.

Opinie naszych klientów

Newsletter
* Erforderliche Felder